Blue Flower

İsteğe bağlı her renkte önlük üretebiliriz. Sarı Renkte Önlük Fiyatımız için arayınız.

Kaliteli Önlüklerimizden Siyah Önlüğümüz üretime sunulmuştur.

İhtiyaç duyduğunuz her anda izmir tişört baskı firması olarak yanınızdayız.

Neden İzmir Tişört Baskı?

Sahip olduğunuz markayı daha etkili kullanmak için bizi bilgilendiriniz.

Sahip olduğunuz emek ve yetenekler tişört üzerinde daha belirgin olmalıdır.

İzmir tişört baskı konusunda uzman olan firmamız sizlere her zaman  kaliteli Tişört baskı ürünlerini sunar. İzmir Tişörtt baskı merkezi olarak toplu ve tek Tişört baskı hizmeti vermekteyiz. Takım, işyeri, sporcu başta olmak üzere her türlü baskı ihtiyacınız için İzmir Tişört baskı hizmeti alabileceğiniz firmamız sizlere en kaliteli kumaşa ve en kaliteli baskı teknikleri ile hizmet vermektedir

Kaliteyi sizin için dert ediniriz.

Tişört Baskı İzmir , İzmir Tshirt ihtiyaçları alanında tekil yada toplu olarak tişört sipariş verebileceğiniz bir kaliteli bir firmadır. Sektörümüzde iş yapan merdivan altı firma ve atölyelerden uzak durmanız da fayda vardır.  Farklı iş, meslek gruplarına göre yaptığımız tişört baskıları ile kaliteyi yansıtıyoruz. İstediğiniz tişört modeline istediğiniz yazı, fotoğraf vb. baskıyı ustalıkla yaparız. Alanında uzman kadrosuyla ve teknik ekipmanlarıyla modern bir tişört baskı firması olduğumuz izmir tişört baskı markamızla tescillenmiştir. Tişörtlerde en kaliteli kumaşlar kullanılır.. Bu kumaşlar süprem ve pike olarak ikiye ayrılmaktadır. Süprem kumaş çeşidini daha çok penye tarzı tişörtlerde kullanmaktayız. Pike kumaşını ise lacoste ürünlerinde kullanıyoruz. Kumaşlarımız %100 pamuk özelliği gösterirken tişörtlerin üzerine yapılan baskılar garantilidir. Kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz farklı modellerdeki tshirtlere modern teknik cihazlarla garantili baskılar yapmaktayız. İzmir tişört baskı alanında kalitesiyle söz ettiren firmamız, sadece tişört üzerine baskı değil penye, polar,şapka, forma vb. birçok farklı türde giysilerin üzerine de baskı yapmaktadır.

Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül, Katip Çelebi, İzmir Üniversite Gençliği

Üniversiteler gençlerin sadece ileriki hayatta yapacağı mesleklere hazırlandığı, bilgi birikimi kazandıkları öğretim kurumu olması yanı sıra Üniversiteler akademik eğitimin yanı sıra gençlerin katılabileceği birçok etkinlikte kişisel gelişimlerini destekleyebileceği, sosyal olarak kendilerini geliştirebilecekleri güzide yerlerdir. Üniversite sonrası meslek hayatına hazırlanabilecekleri çeşitli iş ortamlarında küçük deneyimler kazanacakları, sorumluluk bilincini geliştirebilecekleri, katıldıkları faaliyetlerde görev bilincini geliştirdikleri yerlerdir üniversiteler.

Öğrencilere bu tecrübeleri kazanabildikleri yerler üniversite kulüpleri olarak karşımıza çıkar. Bu noktada öğrenciler üniversite sonrası için deneyim kazandıkları topluluklardır. Öğrenciler üniversitelerin kendi bünyelerinde oluşturdukları öğrenci kulüplerine kendi ilgi alanları ve yeteneklerine göre dahil olabilirler. Kendilerini üniversite sonrası iş hayatına hazırlayacak tecrübe kazandıracak girişimcilik, kariyer alanlarındaki kulüplere dâhil olabilecekleri gibi ilgi alanları doğrultusunda çeşitli sosyal sorumluluk projelerini de içeren çok çeşitli kulüplere dâhil olarak kişisel gelişimlerine de katkıda bulunabilirler. Kulüpler öğrencilere yeni arkadaş çevreleri kazandırmanın yanı sıra kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kişisel gelişim becerisi de kazandırırlar.

Kariyer ve işletme içerikli kulüpler daha çok öğrencilerin mezun olduktan sonra atılacağı iş hayatı ile ilgili etkinlikler yaparak öğrencileri bu alanlarda geliştirmeyi hedef telakki ederler. Ayrıca bu anlamda kulüpler üniversite bünyesinde çeşitli seminerler düzenleyerek katılımcı öğrencilere sertifika verirler. Genel olarak verilen bu seminerlerin ve eğitimlerin organizasyonunu kulüpler gerçekleştirir. Bu tür seminerlere katılan öğrenciler iş dünyasından gelen temsilcilerle bire bir iletişim kurma imkanlarına sahip olurlar.

Üniversite kulüpleri sadece kariyer içerikli değildir. Eğlence içerikli kulüplerde üniversitelerin vazgeçilmez kulüpleridir. Üniversite hayatını daha eğlenceli hale getirmek için birçok etkinlik düzenleyen bu kulüpler öğrencilerin iletişim becerilerini arttırmayı bir görev bilirler.

Bilim Fuarı tişörtleri

Tübitak baskılı tişört okulun ve yapılan projenin değerini göstermesi açısından uygulanabilecek iyi bir yöntemdir. Ayrıca bu tişörtlerle öğrenciler kendilerini özel, ayrıcalıklı, önemli ve değerli hissederler.

Tübitak bilim şenlikleri için özel baskı uygulanan tişörtleri giymeleri öğrencilerin yaptıkları projelerin akılda kalıcı olması açısından öenmlidir. Üzerinde yapılan projeyi yansıtan çeşitli çizimlerin olduğu,  okulun logosu bulunan ve tişörtlerle Tübitak bilim fuarına katılan okulların akılda kalıcı olmasıdır. Bu açıdan okulun ve projelerin tanıtımı için Tübitak bilim fuarına okula özel baskılı tişörtle katılmak oldukça önemlidir.

Bu özel gününüzü daha da özel ve anlamlı hale getirmek için konudaki uzmanlığımızla ve tişörtlerimizin kalitesiyle her zaman yanınızdayız. Tübitak bilim şenliklerinde yer alan bütün projeler için kullanılabilecek özel baskılı tişörtler üretiriz.

Yaptığımız baskı uygulamasında müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

Çocuklarımızın rahatlıkla kullanacağı, sağlığa zararı olmayan,

çevreyle dost baskı yöntemleri kullanarak baskı yapmaktayız. Üzerine baskı yaptığımız tişörtlerimiz kaliteli penye kumaştandır.

 

İstediğiniz ölçülerde kaliteli ve formasyonu yüksek tişört baskı hizmeti ile baskı hizmeti vermekteyiz.

İstediğiniz ürünlerin rengini ve kumaş kalitesini seçebilirsiniz.

Kumaş kalitesi ve dengesi istediğiniz  ölçülere göre çıkarılır.